Pro umožnění pohodlnější správy našich strojů nabízíme možnost využití funkcí Augumented Operator a Machine Advisor vytvořené společností Schneider Electric. Tyto funkce přináší uživatelům možnost snadné a rychlé diagnostiky našich strojů pomocí mobilního zařízení. Díky propracované struktuře má operátor stroje k dispozici okamžitě detailní informace o stavu stroje, a může například detekovat výpadek ochranných obvodů již při pohledu mobilním zařízením na elektrorozvaděč stroje. Podobně je možné dianostikovat ostatní senzory či zařízení.

Tyto nástroje tak umožňují operátorovi velmi rychlou diagnostiku stroje. V kombinaci se vzdálenou správou tak dochází k absolutní minimalizaci doby při případném výpadku kteréhokoliv ze systémů.

Stroj také může ukládat veškerá provozní data na Cloudové úložiště ( veřejné, naše vlastní či na server uvnitř Vaší podnikové sítě), které je možné velmi snadno zpracovávat. V kombinaci s RFID uživatelským systémem tak máte možnost přesného monitorování výkonnosti stroje v průběhu směn či detailní analýzy výroby.

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů na moderní technologické vybavení našich strojů. Jsme Vám plně k dispozici.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *