Brusky na plocho

Stroje určené bro efektivní broušení ploch i tvarů. Široká nabídka velikostí a vybavení, která uspokojí Vaše technologické požadavky pro ploché broušení.


Brusky bezhroté

Bezhroté brusky jsou vhodné pro sériové i kusové broušení vnějších průměrů totačních těles. Díky jejich vysoké konstrukční tuhosti nabízí velmi vysoký brousicí výkon při zachování vysoké přesnosti. Mohou pracovat v průběžném ( válcový broušený tvar) či zápichovém ( možnost různě tvarovaného rotačního dílce) režimu. Pro umožnění vysokého výkonu je vhodné tento typ brusek vybavit dopravníkovými pásy, robotickými či ostatními typy manipulátorů, které jsou řízeny řídicím systémem stroje.

BB10

Brusky na kulato

Brusky na kulato umožňují velmi přesné broušení ploch rotačních těles. Díky možné spolupráci s ostatními stroji a automatickými manipulátory je možné sestavit automatickou brousicí výrobní linku.


Brusky speciální

Brusky speciální umožňují svým atypickým uspořádáním broušení speciálních dílců. Je možné zmínit například brusku kulových ploch, brusky děrové či další modifikace brousicích strojů. Výbava a uspořádání se odvíjí od požadavků na broušený tvar či technologii broušení.