Brusky na kulato umožňují velmi přesné broušení ploch rotačních těles. Díky možné spolupráci s ostatními stroji a automatickými manipulátory je možné sestavit automatickou brousicí výrobní linku.

BU 28

Univerzální hrotová bruska umožňující broušení válcových i kuželových ploch v průměžném i zápichovém režimu.

BUA 16

Kompaktní hrotová bruska, charakteristická hydraulickým agregátem postaveným vedle stroje. Stroj BUA 16 najde uplatnění na strojních údržbách větších i menších firem nebo třeba v nástrojárnách. Jednoduché ovládání a velice malý zástavný prostor z něj dělá velmi oblíbený a rozšířený stroj.

BHU 50A

Univerzální hrotová bruska BHU 50 je známá a rozšířená hrotová bruska určená pro kusovou i sériovou výrobu v nepřetržitém provoze, umožňující broušení vnějších i vnitřních ploch rotačních těles. Stroj nabízí využití tvarového orovnání, či broušení s využitím souběhu os díky čemuž umožňuje možné broušení složitých rotařních těles v automatickém cyklu.

BUA 25ST CNC

Bruska BUA 25ST CNC je stroj s výrazně inovovanými konstrukčními celky splňující nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Stroj jsme schopni nabídnout jak v kapotovaném tak i v částečně odkrytém provedení při zachování možnosti broušení v plně automatickém ale i ručním režimu. V závislosti na provedení může brousit dílec o délce 630 (1000) mm a průměru až 280 mm.